Loading...
Paketlerimiz 2017-10-04T19:19:02+00:00

PAIN

5 derslik pakettir. Kasların zayıflığından kaynaklanan bel ve sırt ağrılarının yok edilmesi amaçlanır. Kaslar kuvvetlendikçe hissedilen ağrı azalır 3. Dersi takip eden günlerde ağrılarınız %80 oranında azalır.

5 Seans

SKINNY

10 derslik bu pakette kasların kuvvetlenmesi ve sıkılaşmasını hedeflenir. bu pakette kaslar kuvvetlendikçe sıkılaşarak daha ince ve diri bir fizik elde etmeniz sağlanmaktadır. Sırt ve bel ağrılarında ki azalma bu pakette de gözlemlediğiniz bir başka olumlu değişim olacaktır. Ayrıca selülitleriniz de %30 oranında bir düzelme gözlenmektedir.

10 Seans

Demo Ders

Ücretsiz olup derslerin işleniş şekilleri, uygulama hakkında geniş bilgi aktarımı ve stüdyomuz ve ekibimiz ile tanışma amaçlıdır.

BİZE ULAŞIN

HIGH

20 derslik bu pakette şimdiye kadar yapmış olduğunuz diğer sportif aktivitelerde fark edilir derece de performans artışı, kuvvet artışı, incelme ve kayda değer bir kilo kaybı söz konusudur. Tarafımızdan sağlanacak diyetisyen desteği ile alacağınız sonuca siz bile inanamayacaksınız.

20 Seans

MIRACLE

Aşırı kilolu misafirlerimize sunduğumuz paketle yine diyetisyen desteğimiz ve etkin antrenman programlarımız ile sağlıklı, hızlı ve kısa süre de sonuç alacaksınız.

30 Seans